0
İndirim

%50 NET

200 TL ÜZERİ

Kargo Ücretsiz

Franchising

Firmamız, yurtiçi ve yurtdışı lokasyonlarını genişletmek amacıyla, TÜZÜN standartlarına uygun firmalara Franchise hakkı vermektedir.
Edindiğimiz birikim ve geçmiş tecrübelerimiz sonucunda, oluşturulan temel Franchise koşulları aşağıda bilginize sunulmaktadır.

Yatırım planlamalarınızın TÜZÜN standartları ve aşağıdaki temel koşullara uygun olması halinde sizlerle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

Tüzün ilan edilen temel koşullarla bağlı olmayıp bunların içeriğinde tek yanlı olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir. İlan edilen temel koşulları taşıyan firmaların başvurularının kabul edilip edilmeyeceği TÜZÜN'ün insiyatifinde olup, kabul edilmeme durumunda başvuru sahibinin kazanılmış bir hakkı olmayacaktır. Başvurunun değerlendirilmesi, sözleşme koşullarının belirlenmesi, diğer hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesinde TÜZÜN tek belirleyici taraf olacaktır.


BASVURU YAPAN FIRMA ICIN FRANCHISING TEMEL KOSULLAR

- TÜZÜN mağazası için en az 15 Mt. Cephe ve 150 m2 kullanılabilir alan ile % 10 depolama alanında faaliyet göstermelidir.

-TÜZÜN mağazası için düşünülen şehirdeki en işlek Alışveriş Merkezinde veya moda markalarının bulunduğu ana cadde/bulvar olmalıdır.

- TÜZÜN mağazasının iç ve dış dekorasyonu, mimari tasarımı TÜZÜN standardı olarak, Franchise veren tarafından belirlenir, yapılacak yatırım maliyeti Franchise başvurusu yapan tarafından karşılanır.

- Siparişler, TÜZÜN tarafından sezona göre mevcut koleksiyon içersinden yapılır ve koleksiyonda sergilenen ürünlerin en az % 80’ine sipariş verilmesi gerekmektedir.

-Franchise alan, mağazacılık ve parakende sektöründe tecrübeli olmalı. Süreklilik arz eden kurumsal yapıya ve kadroya sahip olmalı.

- Tanıtım ve pazarlama harcamaları için Franchise alan’ın ayıracağı bütçe Franchise alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.

- Franchise işletme hakkı, minimum 4 yıllık süreye mahsus verilir. 4 yılın sonunda Franchise alan’ın çalışma kapasitesi nazara alınarak, franchise işletme hakkı yeniden değerlendirilir.

-Ürünlerde tek marka politikası esastır.

-Genel koşullar için yüz yüze gerçekleştirilecek bayi toplantısı sayesinde, daha fazla net bilgilere erişebilirsiniz.

© 2018 Tüzün Her hakkı saklıdır.  |  Gizlilik Politikası  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Yardım  |  İletişim

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.