Ödeme Seçenekleri


Tüzün Online Mağaza’daki Ödeme Şekilleri Nelerdir?

Kredi kartı ve havale yoluyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz.

Havale Yoluyla Ödeme Yapmak İstiyorum, Hesap Bilgileriniz Nedir?

YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.

Hesap No: 92265625

Hesap Adı: TÜZÜN GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Şube: Ankara Ticari Şube

Şube Kodu: 812

IBAN: TR97 0006 7010 0000 0092 2656 25

Para Birimi: ₺ (Türk Lirası)

Kredi kartları taksit seçeneklerini nereden görebilirim?

Tüzün Online ve mağazalarımız anlaşmalı olduğu bankalar ile 6 taksit yapılabilmektedir, anlaşmalı olmadığımız diğer tüm banka kartlarınız ile tek çekim ödeme yöntemi ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra to bankaya ait taksit seçenekleri açılacaktır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Evet, tuzun.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Tuzun.com.tr Sitesi Güvenli Bir Site mi?

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan değil, ilgili bankanız ile aranızda online “3D secure” olarak gerçekleşmektedir. Kredi kartı numarası, güvenlik kodu ve şifresi gibi bilgiler Tüzün firması ve çalışanları tarafından görülmez ve kaydedilmez. Güvenli alışveriş ve kişisel bilgilerin gizliliği ilkesi doğrultusunda alt yapısı oluşturulan tuzun.com.tr, başta SSL teknolojisi ve 3D secure olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Geri ödeme bana nasıl ve ne zaman ulaşır?

Ürün iadesi ya da iptali sonrasında alacağınız olan tutar; online alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartınıza geri ödenir.

Havale ile yapmış olduğunuz tutar da ise sizin belirtmiş olduğunuz IBAN numaranıza ödenir. İade veya sipariş iptalinde tarafımızca kısa bir onay süresinden sonra geri ödemeniz bankanıza iletilir ve size bu konuda mail yolu ile bilgi verilir.

Yapılan bedel iadesinin kart hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir. Ödemenizi kredi kartı kullanarak taksitlendirme yaptıysanız tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ) .Bu işlem taksit sayısı kadar devam eder. Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye +taksit tutarı kadar meblağ yatırılır. Siz de bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı ekstrenizde +Bakiye olarak görebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.